Home Despre Noi Abonamente Publicitate Contact Arhiva
Cauta    
Stiri Transporturi Constructii Economic Politic Social Evenimente Anchete Analize si Statistici Drive-test Evenimente Editoriale Interviuri
Newsletter
Editia PDF
Legislatie Intrebari/Sugestii Saloane auto Concept car Retro Sport Tuning Turisme Wallpapers Anunturi Util
Cursul Zilei Toate Valutele
Infobox oferit de Cursul Zilei
 
Contact

ADRESA:
Str. Costache Aristia, Nr. 24, Sector 1, Bucuresti
Telefon:
+40 21 315.15.69
Fax:
+40 21 315.15.69
+40 31 816.14.80

REDACTIE:

Director general
Silvia Teodorescu
Telefon: +40 21 413.44.13
Email: silvia@zagabrand.ro

Director executiv
Cristian Teodorescu
Email:cristian@zagabrand.ro

Redactor Sef
Gabriel Mistodie
Email:gabriel.mistodie@transporter.ro

Senior Editor
Stefan Radeanu
Email:stefan.radeanu@transporter.ro

Distributie
Traian Padineanu
Email: traian.padineanu@transporter.ro

Editor imagine
Viorel Gheorghe
Email:viorel.gheorghe@transporter.ro

Redactori
Cezar Bute
Email:cezar.bute@transporter.ro


Relatii cu publicul
Telefon:+40 21 315.15.69
Email: office@transporter.ro

Corector
Mihai Gandu

Director vanzari
Andreea Ropotan
Email:andreea@zagabrand.ro

Concept grafic / DTP
Diana Buidoso
Email:diana.buidoso@transporter.ro

IT
Cristian Crucioi
Email:crucioi@transporter.ro

Director difuzare
Traian Padineanu
Email:abonamente@transporter.ro

Director Economic:
Otilia Alupei
Email: otilia@zagabrand.ro